Nasze gospodarstwo

Do dyspozycji naszych gości oddajemy:

 

PARTER

Sala kominkowa – tuż obok baru z beczkami siwuchy, kominka prawdziwego i ognia palonego drewnem suchym. Wygodnych 60 miejsc siedzących. Wspaniałe miejsce na imprezę z tańcami i śpiewem.

"Zaścianek" tuż za ścianą sala z drewnianą chatą, okiennice szczgólnej uwagi, w tym miejscu w skrzyniach szykowano posagi – 30 miejsc przy stołach zwyczajnie nakrytych ale różnych od miejsc pospolitych.

 

ANTRESOLA I BALKONY

Sala szlachecka u Horeszków – 40 miejsc w niepowtarzalnym klimacie. Miękkie fotele, lampy i obrazy, a wśród nich mądre książki choć stare to bez skazy.

To ciepłe i przytulne wnętrze spełni oczekiwania najbardziej wybrednych Gości.

Część chłopska "Umizgi" – 20 miejsc siedzących w najlepszym miejsu karczmy. Głęboka studzienka i wąska ławeczka, a na niej siedzi dzieweczka, błękitne oczy, każdyby dla niej do studni wskoczył....

 

OGRÓD

Wiosenny, później letni ale zawsze piwny i grilowy.  Przed nim parasole i gril. Wybierajcie miejsce w słonku lub w cieniu 200 – letniej lipy ! To propozycja dla Gości indywidualnych jak i wszystkich tych, którzy szukają miejsca na najlepszą imprezę firmową.

 

NAMIOT
W zależności od Państwa potrzeb, naszą karczmę powiększamy o przestronny, ogrzewany lub klimatyzowany namiot o powierzchni do 300 m2. To nasza propozycja na zamknięte imprezy dla grup do 500 osób.


PARKING

Do dyspozycji naszych Gości bezpłatny, dozorowany i oswietlony parking. Można powiedzieć, że bez ograniczeń ilości miejsc . . .